telewizja przemysłowa

Świadczymy usługi w zakresie kompleksowych prac instalacji TV przemysłowej dla firm, instytucji, sklepów, zakładów produkcyjnych, biur, magazynów oraz osób fizycznych. Specjalizujemy się w instalacjach systemów telewizji przemysłowej, projektowaniu, usługach serwisowych oraz konserwacyjnych. Telewizja przemysłowa to podstawowy system bezpieczeństwa dla osób prowadzących firmę dzięki któremu mamy możliwość podglądu materiału bieżącego lub nagranego czyli średnio do dwóch tygodni wstecz.

Najważniejsza część to jednostka nagrywająca materiał na twarde dyski w zależności od ustawienia jakości nagrań i zastosowanych dysków ustalany jest czas przechowywania wydarzeń. Dodatkowo monitor lub monitory jeśli więcej osób mam mieć dostęp do podglądu, klawiatury sterujące za pomocą których wybieramy kamery lub odtwarzamy materiał. Wgląd do kamer możemy również zainstalować na wybranych komputerach będących na terenie obiektu lub innych z dostępem do internetu. Budujemy systemy kamer stacjonarnych, obrotowych, przewodowych i bezprzewodowych w zależności od wymagań klienta, potrzeb obserwacji i wkładu finansowego.

Składamy zestawy najbardziej odpowiednie dla danego obiektu w przynajmniej dwóch zestawieniach przedstawiając możliwości różnych rozwiązań zostawiając ostateczny wybór klientowi. System kamer pracuje cały czas 24h na dobę 7 dni w tygodniu więc nie przegapimy zdarzenia z niedzieli czy soboty wieczór. Monitorowanie procesów technologicznych oraz stanowisk pracy znacząco wpływa na zmniejszenie nieszczęśliwych wypadków w przedsiębiorstwach oraz działa motywująco na personel. Skutecznie zapobiega okradaniu firmy przez pracowników.

  • telewizja-przemyslowa
  • telewizja-przemyslowa
  • telewizja-przemyslowa
  • telewizja-przemyslowa
  • telewizja-przemyslowa
  • telewizja-przemyslowa
wróc